Kapet në Aeroportin Ndërkombëtar një person i kërkuar nga Policia

Prishtinë | 04 Dhj 2023 | 09:58 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj një person në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.
Sipas të dhënave, i njëjti tash e një kohë ishte shpallur në kërkim.
Me urdhëresë nga gjykata është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:
ARRESTIM I PERSONIT  TË KËRKUAR

ANP-së- Adem Jashari 03.12.2023 – 10:42. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti  është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme