Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian në Presidencë, takohet me Osmanin

Prishtinë | 25 Maj 2023 | 12:26 | Nga Gzim Mujaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim komisionerin për Zgjerim të Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi, raporton Ekonomia Online.

Takimi është duke u mbajtur në zyrën e presidentes dhe pas takimit është paralajmëruar se Osmani dhe Varhelyi do të mbajnë një konferencë për medie.

Gjatë ditës, Varhelyi do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

Të ngjashme