Krasniqi e LDK-së: Kurti është shndërruar në mjeshtër të gënjeshtrave

Prishtinë | 23 Mar 2024 | 13:07 | Nga Ekonomia Online

Deputetja e LDK-së, Rrezarta Krasniqi ka hedhur kritika në drejtim të kryeministrit Kurti.

Sipas saj, duke gënjyer aq shumë, ai është konvertuar në mjeshter të gënjeshtrave.

Më pas, Kransiqi listoi një numër premtimesh që i kishte bërë shefi i ekzekutivit sa kishte qenë opozitar dhe vendimin më pas të marrë për to nën petkun e pushtetarit.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Të ngjashme