Dua Lipa me performancë që nuk harrohet në MTV EMA

Prishtinë | 04 Nën 2019 | 12:28 | Nga Ekonomia Online

Është organizimi që feston më të mirët e muzikës nga e gjithë bota.

E Dua Lipa bëri një shfaqje për t’u mbajtur mend përderisa hapi ceremoninë e 26-të të Çmimeve MTV EMA, të mbajtur në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES të dielën, me këngën e saj të re “Don’t Start Now”.

Pulling out all the stops: Dua oozed stage presence as she pranced around stage before performing a high-octane dance routine
Matching: She wore her blonde hair in a sleek bun, which her dancers- who were clad in neon yellow bodysuits- emulated
Smitten: Taking her seat, Dua's proud boyfriend Anwar Hadid kissed her on the cheek

Këngëtarja, 24 vjeçe, siguroi që të gjitha sytë ishin tek ajo ndërsa ajo doli në skenë e veshur në të zeza duke shfaqur linjat dhe stilin e ri të flokëve.

Krijuesja e hitit “One Kiss” u shoqërua nga disa valltare, bashkë me të cilat ofroi një performancë fantastike.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme