Rihanna nis një romancë të re

Prishtinë | 01 Dhj 2020 | 14:55 | Nga Ekonomia Online

Rihanna ka nisur një romancë të re me reperin, A$AP Rocky dhe këtë e kanë bërë të ditur disa fakte.

Burime pranë dyshes kanë thënë për “People” se ata janë në fazat e para të një lidhjeje romantike dhe se deri më tani çdo gjë po ecën më së miri.

Ky konfirmim vjen pasi Rihanna dhe A$AP janë parë duke shijuar një darkë me miqtë e tyre në New York ditën e shtunë.

Këngëtarja dhe reperi bashkëpunuan në fillim të këtij viti me njëri-tjetrin për një fushatë promovuese për linjën e “Fenty Skin” të Rihanna-s.

Pas projektit të përbashkët Rihanna dhe reperi bënë një intervistë së bashku, ku ky i fundit tregoi se për të bashkëpunuar me Rihannën e kishte pasur shumë vështirë pasi që para saj e ka shumë problem të qëndroj serioz.

Këngëtarja dhe reperi njihen prej kohësh, poashtu reperi ka qenë bashkëpuntor i Rihannës në këngën e saj “Cockiness”.

Kujtojmë se Rihanna i dha fund lidhjes së saj me miliarderin Hassan Jameel në muajin janar të këtij viti.

https://www.instagram.com/p/CC1qhZmn66b/?utm_source=ig_embed

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme