Rihanna rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj në New York

Prishtinë | 06 Kor 2021 | 15:12 | Nga Ekonomia Online

Ajo kohët e fundit riktheu stilin e vjetër të flokëve.

Dhe, të hënën në mbrëmje, Rihanna e shoqëroi dukjen me një fustan të zi me detaje me dantella dhe një litar të gjatë perlash, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 33 vjeç, e cila po takohet me A $ AP Rocky, u pa duke shkuar solo në një restorant italian në New York City.

Fustani i saj pa mëngë ishte i lidhur në bel dhe sytjena e saj e zezë ishte e dukshme poshtë.

Ajo shkoi me këmbë të zhveshura me taka të zeza duke treguar tatuazhet e saj në kyçin e këmbës.

Krijuesja e hiteve kishte vendosur edhe makijazh i cili ishte i përbërë me vijë të zezë të syve dhe ngjyrë për vetulla.

Prodhuesja e hitit ‘You Da One’ është gjithashtu një sipërmarrëse jashtëzakonisht e suksesshëm me një shtëpi të modës, linjë të brendshme dhe koleksione kozmetike.

Muajin e kaluar, në festimin e komunitetit LGBTI, Rihanna modeloi nga linja e saj e të brendshmeve Fenty x Savage, e cila përfshinte ngjyrat e ylberit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme