Rihanna tregon kthesat e saj trupore me të brendshme me Dantella ngjyrë gështenjë nga Savage X Fenty

Prishtinë | 31 Dhj 2021 | 12:04 | Nga Ekonomia Online

Rihanna u tregua se ishte reklama e saj më e mirë teksa u shfaq në faqen zyrtare të markës së saj Savage X Fenty në Instagram të enjten.

Këngëtarja 33-vjeçare e futi fizikun e saj në formë një sytjena dantelle ngjyrë gështenjë, një tanga e tejdukshme dhe pantallona të shkurtra për djemtë, shkruan daily.mail.

Rripat e tangut të saj qëndronin pak mbi ijet e saj ndërsa ajo pozonte në mënyrë joshëse mes një grupi dyersh rrëshqitëse.

Rihanna ka aksesuar me një gjerdan choker me rruaza dhe shtoi lartësinë në kornizën e saj prej 5 këmbësh 8 inç në një palë taka me rripa.

Flokët brune të krijueses së hitit Umbrella ishin stiluar me gërsheta të gjata që i rridhnin poshtë shpinës dhe gjoksit.

Ajo tërhoqi vëmendjen te sytë e saj ngjyrë lajthi me një pamje të shndritshme dhe mat rimel dhe e lau grykën e saj të shëndoshë me shkëlqim buzësh të tonifikuar nudo.

‘Nuk duhet të ndryshoj vitin e ardhshëm @badgalriri #SavageXFenty’ lexoi mbishkrimin e postimit, i cili u nda me 4.6 milionë ndjekës të markës në Instagram.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme