Leposaviq, raporton në Polici se ia bllokuan rrugën dhe e rrahën pesë persona

Prishtinë | 03 Pri 2023 | 10:01 | Nga Ekonomia Online

Një person në Leposaviq ka raportuar se pesë persona të panjohur duke i bllokuar rrugën dhe e kanë sulmuar fizikisht.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pesë persona të panjohur duke i bllokuar rrugën e kanë sulmuar fizikisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme