Marrëveshja financiare mes Kosovës dhe BE-së për Programin IPA 2016 votohet në Kuvend

Prishtinë | 23 Maj 2024 | 13:08 | Nga Flutura Sogonjeva Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Marrëveshja financiare ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian për Programin IPA 2016, u mbështet me 85 vota për nga deputetët e Kuvendit të Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Kështu edhe përfundoi procesi i votimit për Marrëveshjet ndërkombëtare.

Të ngjashme