Ngacmohet seksualisht një femër në Prizren

Prishtinë | 22 Jan 2023 | 09:58 | Nga Ekonomia Online

Një femër gjatë rrugës për në shtëpi në Prizren është ngacmuar seksualisht nga një burrë, i cili ende është i panjohur për autoritetet tona.

Rrugës kishte kamera dhe është rasti në hetim.

Komunikata e plotë:

Prizren 21.01.2023 – 11:20. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte duke shkuar në shtëpinë e saj, është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar ende i panjohur. Në vendin e ngjarjes kishte kamera të sigurisë dhe rasti është duke u hetuar. Viktima nuk ka lëndime vetëm ishte e shqetësuar.

Të ngjashme