Një i lënduar, policia jep detaje për aksidentin në magjistralen Gjakovë – Klinë

Prishtinë | 26 Shk 2022 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjakovë – Klinë.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Xhurkaj, i cili njoftoi se një person është lënduar.

Ai gjithashtu bëri të ditur se i lënduari ka marrë trajtim mjekësor dhe më pas është liruar.

Të ngjashme