“Po festojmë”, deputetët e PDK’së mblidhen pas Kuvendit, publikojnë foto

Prishtinë | 24 Maj 2024 | 15:27 | Nga Ekonomia Online

Disa deputetë të Partisë Demokratike të Kosovës janë mbledhur në një lokal në kryeqytet, pasi Kuvendi i Kosovës dështoi që të zhvillojë seancën për të diskutuar qeverisjen e Kryeministrit Albin Kurti.

Ka qenë deputetja Eliza Hoxha ajo që ka publikuar fotografi nga ky takim, ku shihen deputetët: Abelard Tahiri, Blerta Deliu, Elmi Reçica, Rashit Qalaj, Floreta Zejnullahu dhe Hajdar Beqa.


“Po festojmë…”, ka qenë mbishkrimi që ata i kanë vendosur kësaj fotografie.

Të ngjashme