Presidentja Osmani pret në takim homologen e saj sllovene

Prishtinë | 15 Pri 2024 | 15:05 | Nga Valmire Abdullahu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Presidenten e Sllovenisë, Nataša Pirc Musar, e cila po merrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë, raporton Ekonomia Online.

Pas takimit Presidentja Vjosa Osmani dhe Presidentja Nataša Pirc Musar do të deklarohen për media.

Të ngjashme