Rrahje masive në Prishtinë, dy persona marrin trajtim mjekësor

Prishtinë | 22 Jan 2023 | 10:15 | Nga Ekonomia Online

Është raportuar një rrahje në mes të disa personave në Prishtinë.

Si pasojë e rrahjes, dy viktima meshkuj kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 03:00.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur për viktimat, njoftoi Policia.

“Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori kujdestar”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të ngjashme