Rusi: Një i vdekur dhe tre të plagosur nga shpërthimi i granatës

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 11:29 | Nga Ekonomia Online

Mediat ruse raportojnë se një person e shpërtheu një granatë në qytetin Khabarovsk, duke vrarë vetën dhe plagosur tre persona të tjerë.

Zyrtarët lokal kanë thënë se dyshohet se personi dëshironte të vidhte një zyre të një kompleksi magazinimi.

Policia lokale njoftoi se hetuesit policor tashmë e kanë siguruar vendin ku ndodhi incidenti. Nuk janë dhënë detaje tjera.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme