Shampanjë dhe zemra…me këtë foto Luana uron veten për ditëlindje!

Prishtinë | 02 Sht 2017 | 12:52 | Nga

Në përvjetorin e 26-të të saj, ajo ka zgjedhur të postojë një foto mjaft seksi me një gotë shampanjë në dorë dhe një zemër të shtuar pamjes së bukur në det.

Urimet në profilin e saj kanë qenë të shumta, ku i pari dhe më speciali ishte ai i motrës, Marinës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme