U raportua e zhdukur, shtetasen malazeze e gjen policia përmes telefonit

Prishtinë | 04 Dhj 2023 | 09:14 | Nga Ekonomia Online

Një shtetase malazeze e raportuar e zhdukur, është gjetur nga policia përmes telefonit.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se është dërguar në shtëpi të sigurt, përcjell Klankosova.tv.

“Istog 02.12.2023 – 12:00. Lidhur me rastin pasi ishte kontaktuar përmes telefonit nga zyrtarët policor, me datë 03.12.2023 viktima femër me shtetësi të Malit të Zi është paraqitur në stacion policor dhe më pas e njëjta është dërguar në shtëpi të sigurt”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme