Në qendër të Klinës zbulohet busti i Skënderbeut

Prishtinë | 01 Shk 2019 | 14:04 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Pas akademisë dedikuar 575 vjetorit të Lidhjes së Lezhës, kryeministri Ramush Haradinaj mori pjesë edhe në zbulimin e bustit të Gjergj Kastriotit- Skënderbeut, në qendër të Klinës.

Haradinaj i shoqëruar nga kryetari i Klinës Zenun Elezaj kanë zbuluar shtatoren e Gjergj Kastriotit Skënderbeut .

Aty Haradinaj u pyet nga mediet për mundësinë e shkarkimit të ministrit Rikalo dhe pezullimin e taksës, por ai nuk pranoi të përgjigjet duke thënë “Natën e mirë”.

Të ngjashme