Përkrahje masovike e qytetarëve të fshatit Trubohovc për Bekë Berishën

Prishtinë | 12 Tet 2021 | 15:55 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të Komunës së Istogut, Bekë Berisha së bashku me kandidatin për asamble, Smajl Mahmutaj vazhduan takimet në fshatin Trubohovc.

Berisha tha se bashkëpunimi është çelësi kryesor për ngritjen dhe zhvillimin e qytetit të Istogut.

Postimi i plotë:

Sonte së bashku me kandidatin për Asamble, Smajl Mahmutaj vazhduam rutinën tonë të takimeve, në fshatin Trubohovc.

Bisedë e këndshme me këta bashkëvendas, për qëllimet tona drejt një qeverisje të denjë, transparente, zhvillimore dhe krah drejtësisë.

Bashkëpunimi ynë është çelësi kryesor për ngritjen dhe zhvillimin e qytetit tonë.

Për Istogun e guximit dhe urtësisë!

121

Të ngjashme