Ballkani prezanton zyrtarisht Marc-Olvierin

Prishtinë | 23 Jan 2023 | 14:39 | Nga Ekonomia Online

Ballkani ka konfirmuar edhe zyrtarisht transferimin e Yoan Marc-Olivier.

Kampioni në fuqi i Superligës së Kosovës e prezantoi sulmuesin, që ka nënshkruar kontratë me dyvjeçare.

Welcome Yoan Marc-Olivier!! @yoanmarcolivier

FC Ballkani njofton se sulmuesi Yoan Marc-Olivier është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë!

Sulmuesi 22-vjeçar ka firmosur ditën e sotme me klubin tonë një kontratë 2 vjeçare.

22-vjeçari Olivier vjen te Ballkani nga kampionati ynë , ku së fundmi ishte pjesë e FC Malishevës.

Klubi ynë i uron mirëseardhje dhe shumë suksese me fanellën e skuadrës sonë. Mirësevjen Olivier

Të ngjashme