Kendall Jenner do të jetë fytyra e re e një kompanie për lëkurë

Prishtinë | 15 Jan 2019 | 15:49 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner do të jetë fytyra e re e markës për dermatologji Proactiv.

Për të njoftuar për partneritetin e ri, Proactiv lëshoi një video dhe një fushatë me Kendallin.

Modelën më të paguar të vitit 2018 e kanë zgjedhur për të treguar se si fytyra dhe lëkura e pashëndetshme ndikuan në vetëbesimin e saj në të kaluarën.

Natyrisht, se ajo që tregohet është se Proactiv ia bëri lëkurën më të mirë.

Për këtë Kendall ka marrë edhe shumë komente negative në rrjetet sociale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme