Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së diskuton planin e punës me dyer të mbyllura

Prishtinë | 20 Sht 2023 | 10:27 | Nga Gzim Mujaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë është mbledhur të mërkurën për të shqyrtuar Planin e Punës së Komisionit për sesionin vjeshtor 2023, raporton Ekonomia Online.

Diskutimet janë duke u mbajtur pa pranin e medieve, ato janë lejuar që të marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

R e n d i   i  d i t ë s:

1. Miratimi i rendit të ditës;
2. Miratimi i Procesverbalit të mbledhjes të komisionit, të mbajtur më 12.07.2023
3. Shqyrtimi i Raportit të Punës së Komisionit për sesionin pranveror të vitit 2023
4. Shqyrtimi dhe miratimi i Draft Planit të Punës së Komisionit për sesionin vjeshtor të vitit 2023
5 . Të ndryshme 

Të ngjashme