Chopra e paturpshme në tepihun e kuq, nxjerr gjuhën dhe…

Prishtinë | 29 Jan 2020 | 21:30 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e famshme, Priyanka Chopra, ka bërë një hyrje madhështore në tapetin e kuq të çmimeve “Grammy”, duke bërë kështu që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Ylli 37-vjeçar u shfaq të dielën mbrëma në Los Angeles, e veshur me një fustan ngjyrë rozë të lehtë. Fustani ishte shumë i gjatë dhe kishte një dekolte shumë të hapur, ku për pak sa nuk i zbulonte gjoksin.

Ndërkohë aktorja nuk pati aspak turp për t’i shprehur bashkëshortit të saj 27-vjeçar, Nick Jonas, dashurinë në publik. Ajo në një moment nxori gjuhën jashtë për të lëpirë burrin e saj 10 vite më të vogël.

View this post on Instagram

Tassel fun. #grammys

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme