Priyanka Chopra me mesazh të veçantë për ditëlindjen e Nick Jonas

BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 24: Priyanka Chopra (L) and Nick Jonas attend the 2019 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 24, 2019 in Beverly Hills, California. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)
Prishtinë | 17 Sht 2019 | 17:12 | Nga Ekonomia Online

Nick Jonas festoi ditëlindjen e 27-të dhe bashkëshortja e tij Priyanka Chopra, shkroi një mesazh të ëmbël për të.

Aktorja 37 vjeçare ndau një video të momenteve të tyre.

“Drita e jetës sime. Çdo ditë me ty është më e mirë se e fundit. Ti meriton gjithë lumturinë në botë. Faleminderit që ishe njeriu më bujar dhe i dashur që kam takuar ndonjëherë. Faleminderit që je i imi. Gëzuar ditëlindjen. Të dua”, shkroi ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme