Priyanka Chopra dëshiron të ketë fëmijë me Nick Jonas

Prishtinë | 06 Sht 2019 | 15:53 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e njohur, Priyanka Chopra Jonas, ka thënë se ajo dhe burri i saj kanë në plan që të krijojnë një familje.

Këtë e tha Chopra në një intervistë për magazinën Vogue.

“Në listën time të gjërave, është blerja e një shtëpie dhe ardhja e një foshnje në jetë nga martesa ime me Nick “, ka thënë Chopra.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme