Priyanka Chopra flet për lidhjen me Nick Jonas

Prishtinë | 14 Kor 2018 | 12:17 | Nga
Priyanka Chopra ka folur për marrëdhënien e saj me Nick Jonas.

Aktorja 35-vjeçare kohët e fundit i ka kaluar veç me të dashurin, madje ishin edhe në Indi ku Nick takoi familjen dhe miqtë e Priyanka’s, transmeton Klan Kosova.

‘Po njohim njëri-tjetrin dhe mendoj se ishte një përvoje e mrekullueshme për të’, tha Priyanka për People.

‘Unë mendoj se ai me të vërtetë është gëzuar, ishte vërtetë bukur. Ai kaloi një kohë të mrekullueshme’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme