Një burrë është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Gjakovë

Prishtinë | 09 Qer 2024 | 08:59 | Nga Ekonomia Online

Një burrë është gjetur i vdekur në hapësirën e shtëpisë së tij në Gjakovë.

Në vendngjarje kanë shkuar njësitet policore dhe ekipi mjekësor, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme