Policia bastis dy objekte banimi të personit të dyshuar për ‘trafikim me narkotikë’ në nivel ndërkombëtar

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 15:21 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, me shtetin e Gjermanisë dhe atë të Shqipërisë, kanë realizuar një operacion policor në rajonin e Pejës.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, janë bastisur dy objekte banimi të personit të dyshuar D.P, i dyshuar për veprën penale “trafikim me narkotikë’ në nivel ndërkombëtar.

Të ngjashme