Berisha takohet me kryetarin e Ferizajt

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 11:59 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për deputet nga PDK-ja Hisen Berisha, është takuar me kryetarin e Ferizajt Agim Aliun, me të cilin kanë diskutuar lidhur  me fushat dhe aspektet që kërkojnë mbështetje programore qeveritare, si dhe harmonizimin dhe bashkërendimin e punëve për fitoren e PDK-së.

Këtë e ka bërë Berisha përmes një postimi në rrjetin social Facebook. “Takim me Kryetarin e Komunës së Ferizajt, z. Agim Aliu me qëllim të informimit të detajuar nga të gjitha fushat dhe aspektet që kërkojn mbështetje programore qeveritare, si dhe harmonizimin dhe bashkërendimin e punëve për misionin e fitores

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme