Haradinaj për deklaratat e Stoltenbergut: S’ka veri dhe jug, është një Kosovë

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, gjatë të martës ka bërë të ditur se disa aleatë në NATO janë të zhgënjyer me vendimin e Qeverisë për taksën. Madje Stoltenberg, në samitin e ministrave të Mbrojtjes të vendeve të NATO-s, ka kërkuar respektimin e Marrëveshjes së Brukselit, ku sipas tij, forcat e sigurisë vendore nuk … Vazhdoni me leximin e Haradinaj për deklaratat e Stoltenbergut: S’ka veri dhe jug, është një Kosovë