PDK-ja mbledh Kryesinë, nisë përgatitjet për seancë të jashtëzakonshme

Prishtinë | 10 Mar 2020 | 15:03 | Nga Ekonomia Online

Partia Demokratike e Kosovës pritet të mbajë sot në ora 16:00 mbledhje urgjente të Kryesisë për zhvillimet e fundit politike në vend.

Burime brenda PDK-së bëjnë të ditur se menjëherë pas mbledhjes së Kryesisë do të ketë konferencë për media.

I njëjti burim ka treguar se në mbledhjen e Kryesisë së PDK do të vendoset për thirrjen e Kuvendit në seancë të jashtëzakonshme dhe për këtë tashmë PDK ka nisur mbledhjen e nënshkrimeve të deputetëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme