Vritet me armë zjarri një person në Fier

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 11:59 | Nga Ekonomia Online

Një person është vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Fier.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 në lagjen “16 prilli”, ku mbeti i vrarë E.J., 41 vjeç.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij, sipas T’Ch.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.

Të ngjashme