Mos Enca dhe Noizy u pajtuan më në fund?

Prishtinë | 02 Tet 2017 | 10:23 | Nga

Një nga sherret më të përfolura të showbiz-it shqiptarë është ai mes Noizy-t dhe Encës. Në fillim dyshja e njohur ishin miq mjaft të mirë, por më pas ata madje filluan të shajnë njëri-tjetrin.

Gjithsesi, mesa duket tashmë gjërat janë sheshuar mes tyre, pasi reperi ka filluar të ndjekë sërish Encën në Instagram.

Ndër personat e njohur që Noizy ndjek është edhe Enca. Çudia qëndron këtu se Enca nuk e ndjek Noizy-n. Enca nuk dëshiron të pajtohet, apo po bën të vështirën?

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme