Një burrë rrah një grua pasi ajo e shkeli aksidentalisht me veturë

Prishtinë | 22 Maj 2024 | 09:14 | Nga Ekonomia Online

Të martën në Drenas një person është arrestuar pasi e kishte sulmuar fizikisht një grua pasi kjo e fundit e kishte goditur aksidentalisht me veturë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ishte fjalosur e më pas dyshohet se e kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“E njëjta dyshohet se ishte goditur aksidentalisht nga një veturë, me ç’rast është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë”.

Të ngjashme