Kim Kardashian jep urdhër ndalimi ndaj personit që i dërgoi një unazë fejese diamanti

Prishtinë | 17 Qer 2021 | 14:34 | Nga Ekonomia Online

Ajo thuhet se ka marrë një urdhër ndalimi ndaj personit që i dërgoi asaj një pako që përmbante një unazë fejese diamanti.


Sipas TMZ, ylli i KUWTK, 40 vjeç, ka ngritur dokumente kundër Nicholas Costanza, për të cilin ajo ka pretenduar se është personi që i dërgoi artikujt më 3 qershor.

Publikimi raporton se Kim Kardashian ‘merr urdhër ndalimi ndaj burrit që dërgoi një unazë fejese diamanti dhe avokati Shawn Holley, pretendon se Costanza ‘i është shfaqur pronës së saj disa herë këtë vit, përfshirë një herë në shkurt, dhe pastaj përsëri në fund të majit’.

Është pohuar gjithashtu se Costanza ‘ka dalë në komunitetin e saj të mbyllur, duke u thënë rojeve se ai ishte atje për ta marrë për darkë në një rast’.

TMZ raporton gjithashtu se Kim pretendoi se Costanza ka qenë ‘fiksuar pas saj’ në internet ‘duke’ postuar një certifikatë të rreme martese ‘dhe’ mesazhe të çuditshme ‘.

Botimi thotë se një gjykatës ka rënë dakord me shqetësimet e yllit të KUWTK dhe është dhënë një urdhër i përkohshëm, që do të thotë që Costanza duhet të qëndrojë 100 km larg pa asnjë kontakt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme