Përmbyset kamioni në Rrugën e Kombit, dyshohet për të vdekur

Prishtinë | 23 Mar 2023 | 15:51 | Nga Ekonomia Online

Një aksident raportohet se ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se një kamion është përmbysur në rrugë, ndërsa dyshohet se drejtuesi i tij ka humbur jetën.

Kamioni ka prishur trafikndarësen dhe ka kaluar në anën tjetër të rrugës duke u përplasur edhe me pjesën anësore të shkëmbit.

Të ngjashme